Numele site-ului - Page 2 - Forum - Street Legal Racing Redline - Romania
Thursday
2016-12-08
1:54 PM
Login
SLRR-RO

Search
Shout Box
200
Friends & Partners

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum - Street Legal Racing Redline - Romania » Administrativ » Birou de Sugestii si Reclamatii » Numele site-ului (un nume pentru site ca sa sune mai bine)
Numele site-ului
AnduRaceDate: Wednesday, 2010-07-14, 3:49 AM | Message # 11
Profesor
Group: Administrator
Status: Offline
Si crezi ca numele face diferenta?
Eu zic ca un colectiv unit si cu capul pe umeri face acea mica diferenta. Poti sa ai ce nume vrei tu, daca nu ai ce trebuie alaturi de acel nume, e degeaba. Si SLRR-RO e chiar ok, acuma na...nu stiu. Treaba voastra, schimbati ce vreti si cum vreti ca oricum m-am trezit cu schimbari aduse pe aici si nu am comentat nimic. Ca nu e pentru mine, e pentru noi. Deci orice sugestie oricat de traznita ar fi ea, e bine venita. smile

CraZzy_K1DDate: Wednesday, 2010-07-14, 1:24 PM | Message # 12
Incepator
Group: Utilizator
deci pe oricine atrage un nume rasunator . ca nu au cum ei sa vada colectivul din nume ala o sa il vada cand o sa intre in el sau cand o sa stea mai mult aici

AnduRaceDate: Wednesday, 2010-07-14, 2:39 PM | Message # 13
Profesor
Bine, cum spui tu. Nu am chef si nici puterea de convingere sa dau minte unui copil. Hai sa va aud cu nume atragatoare. Dar sper sa nu vad Mortal Kombat sau alte rahaturi copilaresti...

CraZzy_K1DDate: Wednesday, 2010-07-14, 4:38 PM | Message # 14
Incepator
Group: Utilizator
:))=)) mortal kombat 4 :))=)) eu zic ca ar merge SRT :-?

SergiuDate: Friday, 2010-07-23, 4:51 PM | Message # 15
Nou venit
Nu stiu ce Team visati..
Parerea mea,nu e niciunul dintre noi modderi bun,doar Marius ce le are..in rest nu stim mai nimeni.
Eu zic ca Slrr-ro e ok smile

Forum - Street Legal Racing Redline - Romania » Administrativ » Birou de Sugestii si Reclamatii » Numele site-ului (un nume pentru site ca sa sune mai bine)
Page 2 of 2«12
Search: